Wybierając się po raz pierwszy w odwiedziny do brata w San Francisco wiedziałam, że czeka mnie niesamowita przygoda. Nie spodziewałam się tylko, że aż tak bardzo. Myślałam, że jedyne, co będę mogła tam zobaczyć to imponujący most Golden Gate.

Jak bardzo byłam zdziwiona, kiedy brat pokazał mi najróżniejsze zakamarki tego miasta. Miałam możliwość zobaczyć miejsca, o których istnieniu nie miałam nawet pojęcia. I mogłam się przekonać jak bardzo wielokulturowe jest to miasto. Naprawdę, charakter San Francisco kształtuje wiele kultur i przeróżnych narodowości. Nic dziwnego, że uważane jest za główny ośrodek gospodarczy Stanów Zjednoczonych.

Mnie osobiście zapadło w pamięci jako bardzo atrakcyjne turystycznie miejsce, gdzie miałam możliwość poznać wiele egzotycznych potraw czy muzyki, o której wcześniej nie miałam pojęcia. Świetnie się bawiłam, kiedy brat zaprosił mnie na imprezy do swoich znajomych. Poznałam ludzi wielu narodowości, z którymi na pewno będę utrzymywać kontakt przez dłuższy czas. Nie mogę się doczekać, kiedy znowu się tam wybiorę.

San Francisco zrobiło na mnie ogromne wrażenie i nie wyobrażam sobie tego, żeby nie pojechać tam jeszcze jeden raz.

Comments are closed.